MÖBLER / Bord / Månbord 6002646

nr 600 2646

Månbord

1 par, 1800-tal, diameter: 118, höjd: 77

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 21 september 2009
kl 17:33:42